1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за оваа ситуација? :)

Дискусија во 'Канта' започната од bewannabe, 4 септември 2013.

 1. bewannabe

  bewannabe Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пред неколку минути прочитав статија што стварно ми го фати окото.Скандалот со принцот Вилијам дека не е татко на новото бебе. Ејј девојки неможам да си поверувам како можат ова да го велат ? Женава значи навистина е желна да му го стигни местото на Кејт, фамилијата што прави никој неможе ... ваше мислење за ова? Мислите дека Вилијам не е татко на бебето или дека женава сака да постигни нешто што и самата незнае што? :)
  http://eksplozivno.blogspot.com/2013/09 ... _1518.html
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.753
  ЈАС МИСЛАМ ДЕКА НАРОД ОД СЛАВА И ОД ПАРИ
  И ЗА СЛАВА И ЗА ПАРИ НЕ ЗНАЕ ВЕКЕ ШО ПРАИ.НИВНО НЕКА СИ Е
   
 3. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.739
  Допаѓања:
  54.593
  Пол:
  Женски
  И јас така мислам... Малку шокирачко :o :x