1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за сајбер сексот (мастурбирање преку камера)

Дискусија во 'Канта' започната од ekaterina19, 18 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ekaterina19

  ekaterina19 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Јас сум Екатерина од Битола, имам 19 год. Пред некое време на еден сајт се запознав со дечко кои ми предлжи да имаме сајбер секс на скајп. Мене ми се допадна , ми олесна во мастурбирањето и ми го направи повозбудливо, па сега го правиме почесто ... Што мислите вие ? Дали е во ред ? и само да напоменам дечкото незнае како изгледам , а ни јас не знам како изгледа тој ... Сепак е возбудливо ,Авантуристички :D :D Што мислите вие ? Дали некогаш би го направиле тоа ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.083
  Допаѓања:
  61.935
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.