1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за One Direction? (Темава не е за нивните фанови)

Дискусија во 'Канта' започната од HuntressGirl, 7 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HuntressGirl

  HuntressGirl Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Ок, мислам дека насловот кажува се. Ова група не е за нивните фанови, само за некои што ги чуле нивните песни. Кажете го вашето мислење и зошто е тоа така. Искрено ниту јас ниту моите блиски (пријателки, роднини) не ги сакаме зашто пееат песни наменети за тинејџери а не вистинска музика.
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.874
  Допаѓања:
  175.313
  Пол:
  Женски
  Ништо!
   
  На RockNroLLGirL му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.