1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што не би пробале / купиле повторно?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од black-angel, 11 јули 2012.

 1. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.614
  Допаѓања:
  4.385
  Пол:
  Женски
  Самиот наслов си кажува све .

  Јас лично пак не би пробала Маги сочно од рерна , колачи со рум , премногу лути и зачинети јадења

  Вие?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  печуркии :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
   
 3. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
  Маслинки полнети со некоја си смеса :puke:
   
 4. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  931
  Колачи со рум :puke:
   
 5. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.873
  Допаѓања:
  4.872
  Пол:
  Женски
  Хамбургер од МC Donalds :puke: :puke: :puke:
   
  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. M.arija

  M.arija Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  268
  Пуканки за во микробранова со вкус на кашкавал :)
   
  На Pocahontas.93 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.830
  Пол:
  Женски
  Фанта со вкус на јаболко. Си купив од Грција и чудно ми беше нешто со вкус на јаболко ама газирано.
  Си купив едни црни пантолони ете слични како на сликата подолу, црни... не знам со кој памет. Само еднаш ги облеков... не знам ни со што да ги комбинирам :?:
  Тоник за чистење шминка од авон 3 во 1, абе ајде... да сакав да ми се размачка шминката дополнително ќе се измиев со вода
   

  Прикачени фајлови:

  На lanacandy и PeaceLoveBasketball им се допаѓа ова.
 8. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.001
  Пол:
  Женски
  Путер од кикирики.
  Не знам зошто е толку популарен кај Американците, ама мене воопшто не ми беше вкусен :puke:
   
  На Sari4kaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  Кошула плава леле еднаш ја облеков ии после не ми се свиѓаше како ми стои незнам кај сум гледала таму.! :)
   
 10. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.176
  Една маичка од певекс,your boyfriend's t-shirt,нешто многу во мода беше па и јас ја купив,после кога ја носев многу глупо се осеќав и многу широка беше,само еднаш ја облеков и толку.Ама ете,сега и излегла од мода :) :)
   
 11. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.477
  Допаѓања:
  100.768
  Пол:
  Женски
  замрзнати непечени пити :puke:
   
 12. Berguzar

  Berguzar Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  381
  Допаѓања:
  7.189
  Јас не би пробала сладолед Калипсо... :puke:
   
 13. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  684
  никогаш никогаш веќе не би купила печурки :puke: :puke: :puke:
   
 14. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  642
  Путер од кикирики, маги сочно од рерна, Big Tasty
   
  На Sari4kaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 15. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  [​IMG]

  Vegemite

  Kога дојдов првиот пат во Aвстралија,мажот ми првата недела ме носеше се да пробам и ми го донесе ова чудово,мене ми личеше на еурокрем и кога си намачкав убаво,дебело на лепчето,тоа да ти имало еден солен\киселкаст вкус,кога почнав да плукам,да барам сок в фрижидер :D
  Hикогаш повеке :whew:

  Џем од портокал и лимон

  Eднш така пробав од љубопитност,ама не ми се допадна :doh:
  Mногу ми горчеше,јас не знам како го јадат лугево :^)

  Cок од домати и целер
  Hе можам да го поднесам,чуден вкус ми има :doh:
   
  На Sparky.99 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  чоколадо цицамаца сите го сакаат ама мене ич не ми е убаво
   
  На Sari4kaaaa и QueenElena им се допаѓа ова.
 17. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.301
  Пол:
  Женски
  Доматна супа. :envy:
   
  На Sparky.99 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  форнети со пилешко :puke:
   
 19. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Павлака и сенф, колку мразам немате појма :puke:
   
 20. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.766
  Минерална вода со било каков вкус.Боље овошјето ќе го купам посочно е, не вака залажување.
   
  На Sparky.99 му/ѝ се допаѓа ова.