Што не можете да поднесте?

Дискусија во 'Канта' започната од changetheworld, 5 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. changetheworld

  changetheworld Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Обично сум отворена и искрена и сакам да влегувам во дискусија со луѓе со различни мислења. Многу ценам кога некој културно ќе го изнесе своето мислење или пак ја каже вистината без разлика колку и да е болна. Нешто што најмногу ме иритира е дволичност и лага посебно ако е од некоја моја блиска особа. Исто така и не поднесувам преувеличување и драми .
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.