1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што последно погледнавте?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од alekce83, 13 јуни 2013.

 1. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  Овде напишете што последно сте погледнале, небитно дали на телевизија или на пс и потоа кажете дали препорачувате или не.Еве јас ќе почнам прва :D

  Pretty little liars 4х01 - супер почеток на 4 сезина :clap:
   
 2. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  Arrow 1x05-Случајно почнав да ја гледам и сум пријатно изненадена.Оливер е ммммм, бонбона :lol:
   
 3. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  Ејјјј нова епизода има? Супер што ме потсети. :D

  Инаку последно што погледнав е Remember me.
   
  На alekce83 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.582
  Допаѓања:
  11.033
  Пол:
  Женски
  The last song :)
   
 5. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Top Gear. Интересна ми е емисијата, иако не се разбирам многу во автомобили, водителите имаат јак хумор и имаат интересни предизвици меѓу себе :)
   
  На Kartman му/ѝ се допаѓа ова.
 6. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  Suits-конечно ја дочекав прва епизода од трета сезона.Супер почеток :clap:
   
 7. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Despicable Me 2
  cinderella story, once upon a song
   
  На Kartman му/ѝ се допаѓа ова.
 8. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  211
  Последно што погледнав не беше ни нешто на ТВ ни на ПЦ. Погледнав во кутијата со чајни колачиња, ама раката ми се здрви и не си земав. :lol:
   
 9. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
 10. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Пследно што изгледав е Styled to rock US последната епизода.
   
 11. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  Само што ги завршив последните две епизоди од Елементари, сега му се спремам на последните две епизоди од Стрела :)
   
 12. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Денес се изнагледав серии. Последна беше:
  El internado Laguna Negra. Прва сезона, втора епизода. :)
   
 13. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.200
  Stress, Portrait of a Killer
   
 14. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  10.237
  Допаѓања:
  129.887
  Пол:
  Женски
  Последно гледав Arrow S01E14. Малце назад сум серијава ама се обидувам за брзо да стигнам напред.
   
 16. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.048
  Допаѓања:
  28.607
  Пол:
  Женски
  New Girl :D
   
  На sparkless му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Kartman

  Kartman Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2014
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Машки
  Guardians of the galaxy
  добар беше
  едвај чекам новиот хобит да искочи у добра снимка на торрент
   
 18. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.040
 19. sparkless

  sparkless Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2014
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  48
  hope and faith serija 3 sezoni komedija familijarna stara ama kako vikaat old but gold se utepav od smeenje :D hahahaha
   
  На kjukli му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.200
  celosen stream od filmot zaradi koj severna korea go hakna sony
  The Interview (2014)


  glejtego pred da go simnat od youtube !