Што појадувавте денес?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од girl1985, 6 октомври 2010.

 1. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  318

  Денес и јас Ѓеврек си јадев......ама не од тие помалите, туку од оние, што се како колца со мноооооогу сусам! мммм
   
 2. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.094
  Допаѓања:
  1.196
  Парче пица од вчера :$
   
 3. frutini

  frutini Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  252
  па некое лиснато со оригано , кое кај нас го викаат бургија хахахаха :D па важно убаво беше :)
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.869
  Корн флекс од Виталиа обични, со чоколадно млеко :inlove:
   
 5. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  Три кафиња
  и
  парченценценценце торта :D
   
 6. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  590
  мм..Палачинка со банана,еурокрем и шлаг 8) :$ од пицерија Лео :)
   
 7. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.959
  перек со чајче
   
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Мини крофнички од град
   
 9. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.635
  Топло чоколадо :)
   
 10. Angelceto

  Angelceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  105
  бурек со месо и јогурт.
   
 11. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.537
  Интегрални колачиња од аптека си купив, многу ми се вкусни :)
  [​IMG]
   
 12. CupCake

  CupCake Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  165
  Корнфлекс со млеко.
   
 13. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.881
  Jајца на око потурени со кечап+сиренце :P
   
 14. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  2.372
  Допаѓања:
  4.909
  мусли :sweat: на диета сум
   
 15. aquafortune

  aquafortune Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  23
  Аргета пикант и јогурт. :mm:
   
  На la-chicka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.135
  Допаѓања:
  41.629
  Пол:
  Женски
  ајвар и сирење :)
   
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.959
  Корнфлекс со млеко,парченце гибаница и јаболко
   
 18. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  23
  кифла со сирење :)
   
 19. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.329
  Допаѓања:
  1.567
  Пол:
  Женски
  Лепче намачкано со (мешан) мармалад и млеко :)
   
 20. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  Домашен сендвич со сусам и пилешка шунка
  и чашка какао. :)