Што појадувавте денес?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од girl1985, 6 октомври 2010.

 1. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.523
  Пол:
  Женски
  Крем и чаша млеко :)
   
 2. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Кришка ајвар :)
   
 3. free-bird

  free-bird Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Кифла од бифето :)
   
 4. maleckaa

  maleckaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  15
  овесни снегулки со млекце
   
 5. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  951
  Допаѓања:
  7.280
  Пол:
  Женски
  Лепчиња мачкани со ајвар и рендан кашкавал.
   
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  629
  Пол:
  Женски
  Чизбургер оброк, кога ли ке престанам нездраво да се хранам :?:
   
 7. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  987
  Допаѓања:
  593
  Лепче со мед и чаша милкшејк :mm: :)
   
 8. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  Планирав да појадувам мусли и соино млеко, ама мајка ми ми донесе моркови. Моментално појадувам морковчиња, ќе биде доволно за доручек.Од денес на построг режим се ставам :)
   
 9. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  кафе, прво едно турско, и после едно капучино!
   
 10. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.020
  Допаѓања:
  18.815
  Пол:
  Женски
  Bake Rolls и чаша јогурт :)
   
 11. Lina89

  Lina89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  34
  уште не сум појадувала, денес ке го прескокнам појадокот
   
 12. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.330
  Допаѓања:
  1.568
  Пол:
  Женски
  Кроасан со крем :)
   
 13. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
 14. Angelceto

  Angelceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  105
 15. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.112
 16. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  сеуште ништо, ама планирам голем сендвич!
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Вртена пита со сирење и јогурт :)
   
 18. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.960
  корнфлекс па после палачинки
   
 19. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.255
  Сеуште сум на едно турско кафе со млеко, некако денес ме мрзи да си зготвам нешто :(
   
 20. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.770
  Појадувам во моментов, лепче намачкано со Аргета и пиперче :)