Што појадувавте денес?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од girl1985, 6 октомври 2010.

 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Макарони со кечап без сирење , и не знам што ми стана секој втор ден јадам за појадок макарони :D
   
 2. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.537
  Корнфлекс и јогурт :)
   
 3. d.Darla

  d.Darla Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  157
  диетално лепче, ама со мајонез и виршли :D
   
 4. Lina89

  Lina89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  34
  уште не сум доручкувала но планирам да си направам макарони со туна и павлака
   
 5. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.492
  Планирам да не го јадам бесот и нервозата на шефот. :D
  Се' друго во облик на лиснато доаѓа в предвид. ;)
   
 6. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.173
  Допаѓања:
  39.981
  јас си мавнав една милка :$ и сега ќе си правам пица... :$ тоа ми е и појадок и ручек и вечера! зашто цел ден сум на факс после :D и не јадам... некој нов експеримент си правам сега да видам што ефекти вака ќе има само ако појадувам обилно, и после ништо не јадам! ко некое експериментално глувче сум :D
   
 7. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  489
  Печени лепчиња со шунка, кашкавал, кечап и оригано + кафе со млеко :)
   
 8. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.437
  Допаѓања:
  178.280
  Пол:
  Женски
  лепче со туна паштета!
   
 9. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
  Крофна со мармалад и чај од брусница
   
 10. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  280
  Супа и две кифлички :)
   
 11. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.959
  корнфлекс со млеко
   
 12. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.666
  Допаѓања:
  27.543
  Пол:
  Женски
  Геврек и јогурт
   
 13. Tenna

  Tenna Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  329
  Бурек со месо и јогурт,ама од тогаш па наваму ужасни киселини ме мачат :puke:
   
 14. sugarplum

  sugarplum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  симитчеееееееее мммммм
   
 15. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.184
  Допаѓања:
  1.027
  Преклопена пица :)
   
 16. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  медени срциња и сокче, а потоа ѓеврече
   
 17. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.677
  Ајварче :D
   
 18. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.005
  Допаѓања:
  18.669
  Пол:
  Женски
  Bake Rolls и Kit Kat чоколатце :)
   
 19. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.537
  [​IMG]
  Со две такви сум цел ден :| Од мене човек не бидува :wasntme:
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.754
  Паштета и сирење.
  [​IMG]