Што појадувавте денес?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од girl1985, 6 октомври 2010.

 1. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.523
  Пол:
  Женски
  Ајвар и чварки/џимиринки. :)
   
  На femina11 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  1.619
  Ресана две пакетчиња и кока кола :D
   
 3. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  Го почнав денот со овошје 1 банана, 2 јаболка,1 портокал и кива :)
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Лут ајвар, патлиџан, месен нарезак и сирење.
  На крај чаша вода, па едно кафе со млеко.
   
 5. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  :inlove: Паштета и сиренце.
   
 6. Scar.Tissue

  Scar.Tissue Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  1.044
  Ајвар и сирење мммммм :inlove: :inlove:
   
 7. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  Корнфлеjкс, чоколадни со млеко. :)
   
 8. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.523
  Пол:
  Женски
  Помина 12, па ќе го ставам во појадок :D јадам пирошки.
   
 9. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.960
  Прво малку корнфлекс со млеко...после од кифличките на мама со шунка и кашкавал :mm:
   
 10. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  Кафенце, турско и горко, со бисквити
   
 11. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  Недела - ден за безгрижно уживање во слатките пороци - нездрава храна , или пак накратко лоши комбинации . Попусто очи ненаситни незнам што попрво да каснам. Костени , банана, корнфлекс со јогурт , маргарин на леб + маслинки , вода ...и одново костени :?: какао :| Сега ми е тешко , кој ѓавол ме натера :devil:
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Лепчиња со маргарин, кашкавал и вегета, потпечени во релна и после кечап одозгора.
  Потоа кафе-лате :coffee:
   
 13. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  Тостче :) Добро многу големо тостче беше :$
   
 14. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  57
  денеска појадокот го прескокнав :) што да правам, немав желба за јадење ама оправдано мораше максимално да се искористи уште малкуцка останатото време :)
   
 15. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
 16. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  987
  Допаѓања:
  593
  Милк шејк од јагода! :inlove:
  Крем сирење на лепче :)
   
 17. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.303
  Допаѓања:
  4.282
  Мммм Виталиа breakfast мусли (ги обожавам!), па банана и какао подоцна :)
   
 18. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.199
  Допаѓања:
  43.267
  Пол:
  Женски
  Јуфки, кечап, сирење... МммМММмммМММммммМ
   
 19. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  кифла со кашкавал од вегера ммм топли беа
   
 20. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  1. Не појадував :)
  2. Ако појадував ќе го имав појадокот од соништата : милкшејк од банана , милкшејк од јагода , банани , јагоди ,можеби портокал , многу чоколаден пудинг ..и милкшејк :P