Што појадувавте денес?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од girl1985, 6 октомври 2010.

 1. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.869
  Пол:
  Женски
 2. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  15.322
  Кифлички и јогурт
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  15.322
  Бурек :)
   
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.430
  Допаѓања:
  115.993
  Пол:
  Женски
 5. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.869
  Пол:
  Женски
  Шунка, сирење, печени пиперки и леб. :)
   
 6. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  15.322
 7. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.430
  Допаѓања:
  115.993
  Пол:
  Женски
 8. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.553
  Пол:
  Женски
  Смути.
   
 9. melissa

  melissa Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  155
  Musli od banana I cokolado
   
 10. Anaouou

  Anaouou Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2014
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  798
  Извини секогаш Ве пратам дека за појадок ви е смути може ли да ми кажете како го правите ?
   
 11. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  15.322
  Овесна каша со банана, чиа семе и дробени лешници
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.869
  Пол:
  Женски
  Пржени тиквички
   
 13. Persila

  Persila Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2019
  Пораки:
  588
  Допаѓања:
  1.315
  Пол:
  Женски
  Smuti.
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.444
  Допаѓања:
  20.362
  Пол:
  Женски
 15. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.869
  Пол:
  Женски
  Ќофтиња со мајонезна и сирење..
   
 16. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.218
  Допаѓања:
  7.912
  Пол:
  Женски
  I love breakfast:inlove:
  20200614_093305.jpg
   
  На H.VAGA, hermosa, Cutiepie1 и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.869
  Пол:
  Женски
  Бисквити со млеко.
   
  На GoodGirl45 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  15.322
  Две парчиња леб со Нутела и чоколадно млеко
   
 19. Waverly Raven

  Waverly Raven Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2017
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  1.074
  Пол:
  Машки
  Две парчиња интегрален леб со хељда и амарант намачкани со путер од кикирики, банана и чаша јогурт Баланс.
   
 20. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.869
  Пол:
  Женски
  Црвен ориз, сирење и печени пиперки.