Што појадувавте денес?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од girl1985, 6 октомври 2010.

 1. plavusaa

  plavusaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  3
  Денеска појадував млеко и бискоти мојот омилен појадок :)
   
 2. happygirl

  happygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  18.233
  Пол:
  Женски
 3. cinderellce

  cinderellce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  47
  Денес појадував банана полиена со бела растопена чоколада........навистина вкусно :)
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Пошто сабајлето немав многу време (брзав за на факс) јадев само маргарин на леб.
   
 5. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.523
  Пол:
  Женски
  Ако може да се нарече појадок- јаболко, диња и чаша сок од кајсии, домашен.
   
 6. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.255
  марама кај најде диња во ова време? :D Мислиш дуња нели ;)


  Инаку јас појадував форнети со пица[​IMG] и форнети со фета[​IMG] :) :inlove:
   
  На mode-kristina му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.500
  Кифлички и салата со печурки, пилешко, и ореви.
  Мамо маааа!!! Ќе си умрам дебела, не готви! :devil:
  Се зезам, слободен ден ми е... и одма навали... Мече :hug:
   
 8. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.523
  Пол:
  Женски
  Диња е, имам зимски, од село. танананнана
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Празен стомак + празен фрижидер = АЈВАР

  Формулава да ја запамтите :!: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На marama му/ѝ се допаѓа ова.
 10. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Лиснато од Жито Прилеп со кашкавал, пред факултет :)
   
 11. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Плазма и млеко :)
   
 12. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  496
  Сабајлево само лажица мед.
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Лепчиња со маргарин, кашкавал, сирење и кечап потпечени во релна.
   
 14. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  кафе лате.
  и тоа.
   
 15. grozdenceee

  grozdenceee Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Бурек и јогурт :)
   
 16. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  кифличка и јогурт
   
 17. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.020
  Допаѓања:
  18.815
  Пол:
  Женски
  Само една чаша јогурт испив :)
   
 18. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  1.077
  Бејк Ролс од Пица :)
   
 19. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.523
  Пол:
  Женски
  Од Вегера -штрудла со кашкавал и пица мала, а и од на дечко ми бурекот каснав :D
   
 20. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  987
  Допаѓања:
  593
  Млекце со бисквити и медче! ммм :inlove: