1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правевте пред....

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 22 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.391
  Што правевте пред да седнете на ФОРУМОВ ФЕМИНА?


  Јас пиев кафе,потоа редев роба и на крај се логирав на феминава :D ,а вие?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Има доволно вакви теми во кафе-мубаети, да не се повторуваме :)
  Еве каде може да се каже тоа:
  kafe-muabeti/denes-t2480/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.