1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што прравиш кога си нервозен

Дискусија во 'Канта' започната од herera, 28 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Јас кога сум нервозна растурам све живо идиво ахахахахаххахахахахаххахахха :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :
   
 2. SomeWhere

  SomeWhere Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  Најчесто кога сум нервозна се нервирам :D
   
 3. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Леле е сега сум нервозна заради едно девојче од средно ми се јави и ме изнервира
   
 4. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  сум нервозна растурам све живо идиво ахахахахаххахахахахаххахахха :
   
 5. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Ај не можеш уште 10 пати да пишеш дека кога си нервозна се растураш... | :^)
   
 6. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Да можам проблем :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.