1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што јадете моментално?

Дискусија во 'Канта' започната од The.Princess, 11 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Ако е глупа темава или дупла, одма в канта..

  Значи овде ќе кажуваме што моментално јадеме или грицкаме.. значи кога нешто ќе започнеме да грицкаме пред компјутер да пишеме овде што јадеме\грицкаме..

  Еве јас на пр. Си топам бисквитки во млеко со мед. :lol:
   
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  Јас јадам милка чоколада :)
   
 3. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  425
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.