1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ќе му купите за Св.Валентајн? <3 :* <3

Дискусија во 'Канта' започната од Zaljubena11, 1 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zaljubena11

  Zaljubena11 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2013
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Aјде да ве видаам што ќе му купите за валентајн? Јас планирам мече со I LOVE YOU <3
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Луелуеее има да се израдува у транс ќе падне од мечето и од ај лав ју.
  Искрено мислите дека тоа би запалило?
  А, всушност што е тоа, што празник е, паѓате у амерички кичерај.
   
 3. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.793
  Допаѓања:
  52.768
  Јас би сакала такво мече на Абеја да и купам, чисто од ќеф :D
  [​IMG]

  Св. Валентајн не е наш празник, огромна комерцијала. Во православната вера има празник Вера, Надеж и Љубов, ми се чини на 30.09 се паѓа, кога често веќе се фаќате кој е поголем верник од кого :angel: а се празнува на кого како му одговара. Љубовта треба да се докажува секојдневно, а не во денови предвидени за неа :wasntme:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.