1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Штутгард (Германија)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од dianna95, 5 јуни 2018.

 1. dianna95

  dianna95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Женски
  Летово ке одам на одмор во Штутгард па би сакала да ве прашам дали имате некое искуство?
  Дали би патувале со авион или автобус? Која часа се патува со автобус до Скопје?
  Колкава е разликата во цената за авион и автобус?
  Воопшто не можам да се снајдам на сајтовите на туристичките агенции...