1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

болести на нокти

Дискусија во 'Канта' започната од betelu, 7 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. betelu

  betelu Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
  Габични инфекции на нокти во рацете или нозете ајде да видиме колку знаеме
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.851
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.