Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

вагина - хигиена

Дискусија во 'Канта' започната од ubava01, 16 јули 2011.

 1. ubava01

  ubava01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
  сакам да ве прашам како ја одржувате хигиената на интимните делови на вашето тело на пример како ги отстранувате срамните влакна има различни „фризури„ зарем не?
   
 2. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
  Да има,јас моментално имам кики.


  Убава погледни малце има секакви теми за депилација,за хигиена. |(