вежбање

Дискусија во 'Канта' започната од Eci98, 22 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eci98

  Eci98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Што мислите на овој пост секојдневно да си ги пишуваме вежбите кои сме ги правеле, времето и местото.Јас од денес почнувам да вежбам се надевам не сум едниствена :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.