вежби со hula hoop

Дискусија во 'Канта' започната од the-lady, 6 февруари 2013.

 1. the-lady

  the-lady Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Me interesira dali nekoj oslabel so pomosh na hulahop, kolku vreme e potrebno za da se vidat rezultati i so kakva dieta se kombinirani...fala :D
   
 2. untouchableGirl

  untouchableGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  158
  Мислам дека се слабее со хулахоп ако вежбаш редовно.
  И диета
  ти треба да јадеш само здрава храна овошје, зеленчук и ИЗБЕГНУВАЈ СЛАТКИ, МЕСО и сл.
   
 3. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Темава е за во фитнес. :)
  Мислам дуре дека има ваква слабеење со хулахоп. ;)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.057
  Допаѓања:
  48.362
  Пол:
  Женски