величенствениот

Дискусија во 'Канта' започната од daddys.princess, 18 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  девојки што мислите за оваа новата серија денес што почна на канал 5?
  јас мислам дека ке биде мн убава :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.527
  Допаѓања:
  51.186
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.