1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ве молам

Дискусија во 'Канта' започната од eloves, 17 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  Девојки ако некоја од вас била во врска со албанец или турчин ве молам да ми пише порака. Сакам да подискутираме околу нешто. Инаку не е за мене туку една другарка ама неможам да дискутирам тука оти истата другарка пред 2 дена отвори профил на фемина и може да го види ова и ќе се препознае па ќе се лути.
   
 2. Dee

  Dee Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  334
  Има ваква тема. Аман почнете да разгледувате, не е поентата само колку да се отвори нова тема.
   
 3. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  Знам оти има ама ако таму напишам кој видел кој не а вака мислам дека е подобро повеќе ќе видат, сепак ако пречи нека избришат модераторките.
   
 4. UltrasGirlMKD

  UltrasGirlMKD Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  28
  Ти пратив порака :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.