вистинска крв (true blood)

Дискусија во 'Канта' започната од LadyKx, 5 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyKx

  LadyKx Активен член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  некој ги ги има гледано овие серии?
  ако ги немате гледано а ви се свигаат ,the vampire diaries ,но со повеке adult содрЖина,топло ги препорачувам.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.730
  Допаѓања:
  53.427
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.