водоотпорна маскара?

Дискусија во 'Канта' започната од verica94, 28 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  имам проблем незнам како да ја извадам водоотпорната маскара..
  помош ?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.