дали партнерите со мали пениси ги потсмевате

Дискусија во 'Канта' започната од simon4e123, 24 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simon4e123

  simon4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  ајде девојки да видиме дали доколку вашиот партнер има мал пенис би го потсмевувале
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.965
  Допаѓања:
  47.866
  Пол:
  Женски
  Темава како што е поставена, не поттикнува дискусија.
  Има веќе слична за должината на машкоста. :)
  seks/dolzinata-na-maskosta-t1242/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.