дали сите машки се исти??

Дискусија во 'Канта' започната од stronggirl636, 25 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stronggirl636

  stronggirl636 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  некако се повеќе мислам (дали од искуството)али според мене сите машки се исти па би сакала да видам ваше размислување во врска со оваа тема,,,
  поздрав до сите!! :*
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.683
  Допаѓања:
  102.826
  Леле коа ќе чујам вакви размислувања,истрауматизирани и чудни...свашта.Како успеавте да го заклучите тој многу познат заклучок,сите машки се исти...
  Тоа е недостаток на ум,недостаток на искуство или искуството е премногу големо,а дамата со искуството е гуска која не знае да се однесува,а веќе тука има подваријанти,недостаток на широки гледања на светот или едноставно немаат шо да кажат,па лупни го. |(
   
  На Mistery и Froshinka им се допаѓа ова.
 3. stronggirl636

  stronggirl636 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  едно прашање за тебе Дали некогаш си ја кажала оваа изрека Сите машки се исти? МНОГУ ДЕВОЈКИ ја кажуваат некои стварно го мислат некои несвесно ама ја кажуваат...според мене има исклучоци не велам не не се сите баш исти али затоа ја отворив темава да видам некое друго размислување
   
 4. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.961
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.728
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.