1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

еднаквост помеѓу мажите и жените

Дискусија во 'Канта' започната од Lordi, 1 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lordi

  Lordi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  ЗА или ПРОТИВ еднаквоста на жените и мажите?
  Зошто За,зошто Против? :)
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.420
  Допаѓања:
  125.649
 3. Lordi

  Lordi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  епа тогаш,избришете ја.:)
  не ја видов.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.