еминем

Дискусија во 'Канта' започната од misperfekt, 6 мај 2013.

 1. misperfekt

  misperfekt Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  31
  еминем е крал на рапот
  кој се согласува со мене?
   
 2. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477