1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

етичко користење на интернетот

Дискусија во 'Канта' започната од RoOoZee, 12 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RoOoZee

  RoOoZee Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ми треба матрејал за проект на оваа тема - етичко користење на интернетот ...ве молам за помош :| поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.