Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

игра симс

Дискусија во 'Канта' започната од smiley16, 24 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley16

  smiley16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2012
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  50
  Дали може да ми кажете колку години имате а ја играте играва? Јас многу ја сакам играва, имам 17 години и ми е срам да ја купам бидејќи мислам дека е за мали деца, само поради тоа ја немам :(
   
 2. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.