Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

изненадување....

Дискусија во 'Канта' започната од iv43, 8 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. iv43

  iv43 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  сакам да му приредам изненадување на дечкто за 2 години а веке мислам се сум напраила немам идеи .... ПОМОШ :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.940
  Лелеее |( Втора тема отвараш, ти кажаа дека има веќе иста, провери малку ќе најдеш. Се на готово сакате бре.
   
 3. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
 4. iv43

  iv43 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  добро извини!!!!! богда чува...
   
 5. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
  iv43 ова е со цел за да не се натрупува форумот со исти или идентични теми
  и некој друг ако има таков проблем полесно ќе се снајде ако сите мислења и совети се во една тема
  а не раштркани во повеќе теми со ист наслов
  поздрав и не биди лутка :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.