какви лосиони користите?

Дискусија во 'Канта' започната од b.monroe, 25 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. b.monroe

  b.monroe Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  какви лосиони користите на вашите тела ...од кој сте задоволни од кој не.. ;) :D
   
 2. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
 3. b.monroe

  b.monroe Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  фала ти многу :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.