1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како да го разделам од девојка му

Дискусија во 'Канта' започната од Lady55, 16 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady55

  Lady55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  девојки ми треба ваша помош!!! Многу го бендисувам а и он мене , се слушаме веќе месец дена и тој сака несто повеке со мене , а од друга страна незнам дали неможи или не сака да се скара со девојка му, или можда е тоа што долго одат . Кажете ми совет,тактика или било што!! фала ви однапред кисс
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.