1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како да изгледате помлади?

Дискусија во 'Канта' започната од Tanjamm, 13 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.280
  Допаѓања:
  8.054
  Девојки секоја година забележувам како лицето ми се менува(мислам на тенки линии покрај устата), нормално е не сум на 18 години, епа дајте некој совет како да се остане младолик. Додуша јас имам 26 а ми даваат дека имам 23 , ама сепак превентива си е превентива, мора на се да се мисли на време.
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.181
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.