1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кај луѓето најмногу ценам...

Дискусија во 'Канта' започната од StillChild, 18 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. StillChild

  StillChild Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Кои осбини би сакале да ги задржат вашите пријатели или личности со какви особини би сакле да запознаете, да се дружите....Што ве привлекува кај луѓето??

  Јас сакам пред се добри и недволични луѓе, забавни, спремни да ти помогнат во секој момент и најчесто со позитивна енергија. Сакам креативност, иновативност, несекојдневност...искулирани луѓе пред кои би ми било непријатно да сум намќор дури и кога имам причина да бидам тоа.
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.