1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

книги

Дискусија во 'Канта' започната од детенце 123, 28 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. детенце 123

  детенце 123 Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2017
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Извинете ако има веќе ваква тема, кој ќе сака да сподели мислења за добра прочитана книга , кои навистина се добри и се читаат во еден здив
   
 2. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.328
  Допаѓања:
  44.221
  На Kukla994 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.