1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кога дознавте дали сте бремени и како

Дискусија во 'Канта' започната од anneyy, 1 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
 2. swansy

  swansy Активен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  ги знам симптомите... и сите работи околу таа тема што ми ја прати... темава е за некоја ОД ИСКУСТВО да ми каже како дознала дека е бремена... бидејќи на интернет по странски форуми има дека девојки крвареле со месеци па биле бремени ... дека не знаеле дека се бремени ... дека тестовите не им биде позитивни се до 3,4 месец на бременост и сл.. ме интересира дали нешто слично се случило на некоја од тука
   
 3. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Мислев дека е дупла темата, ама очигледно на друго си мислела. Sorry. :)
   
 4. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.659
  Допаѓања:
  91.574
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.