контрацептивни таблети

Дискусија во 'Канта' започната од whitex6, 22 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. whitex6

  whitex6 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  поздрав
  имам едно прашање
  таблетите што се користат после однос за спречување на оплодување дали имаат ефект и ако намерно машкото сврши внатре и потоа да се испијат апчињата? дали дејствуваат ?
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.