1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

мешовита анксиозност -депресија

Дискусија во 'Психологија' започната од macedonec15, 10 август 2015.

 1. macedonec15

  macedonec15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2015
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Машки
  Разговарав со психолог ми одреди дијагноза f41.2 дали има некој друг што ја имал оваа болест да ми даде некакви совети како да се справам со тоа