1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ми треба совет,мислење

Дискусија во 'Канта' започната од simona98, 23 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simona98

  simona98 Активен член

  Се зачлени на:
  20 април 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Другарките и другарите ни договорија состанок т.е. не оставија насамо и, детево пропадна в земја од срам јас бетeр. Дремиме двајцата ај сега ај после ќе биде и бидна....И после 3 недели мување ја му прекинав..и он другиот ден се смува со една друга(после со неа прекина бидејќи нешто зборела таа за него незнам што некои глупости) и после една недела се смиривме и пак се мувавме 2 недели и етеееее на фб ме праша за врска и сеа идеме само 2 недели ахахаххаха....Ама има проблеми и двајцата многу се срамиме...др проблем е што не ме држи ич за рака, не ме гушка, ништо и плус само еднаш неделно се гледаме или некогаш 2 пати неделно.......што да праам ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.