1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

најубавиот момент досега кој неможете да го заборавите!!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од m.a.f.i, 31 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  Некое момче направило нешто толку специфично што ве кренало горе до звездите и ден денес неможете да го заборавите тоа....не велам купување на скапи подароци, излегување во елитни ресторани, туку некој негов гест кој ве насмеал од срце и истовремено ви предизвикал солзи радосници и чиста љубов...!!! размислете...поздрав
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.