1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

на колку години го имавте првиот секс?

Дискусија во 'Канта' започната од epep, 17 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. epep

  epep Нов член

  Се зачлени на:
  17 август 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  vakva tema ne pronajdov
  ajde da vidime,izgleda interesno
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.