1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

новагодисни желби

Дискусија во 'Канта' започната од 2468, 13 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Моја желба е да не се отвараат веќе дупли теми низ форумот во наредната 2011 година :)
   
 2. meruska

  meruska Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  103
  еј не сум знаела дека веќе има таква тема како може да се избрисе темава
   
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Ќе го средат тоа админките.
  Сама не можеш да ја избришеш темата.
   
 4. meruska

  meruska Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  103
  ок фала леле брука :$ па добро не знаев
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.