1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

новогодишен стил---

Дискусија во 'Канта' започната од crnamacka01, 16 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  22
  Што планирате да носите за Нова Година?...дали како и обично или би променале нешто во вашиот стил?..и каде планирате да одите..па мора стилот да е соодветен на местото?нели?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.231
  Допаѓања:
  57.106
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.