1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

облека за вечерно излегување

Дискусија во 'Канта' започната од mmmamaa, 22 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mmmamaa

  mmmamaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Девојки вечерва излегувам со друштво во Хавана ама сакам да облечам патики т.е да не одам на штикли.Проблемот е во тоа што не знам како да ги искомбинирам.Незнам дали да носам скејтерки или старики,што да облечам нагоре...ве молам помогнете! :(
  пс.мислам дека нема слична тема али ако има потреба..канта!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.