1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

одмор од соништата

Дискусија во 'Канта' започната од Sarah123, 26 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sarah123

  Sarah123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  18
  не најдов некоја ваква тема, а ако лошо сум видела, слободно избришете ја :)

  каде би сакале да одите, кој е вашиот одмор од соништата, омилена дестинација која сакате да ја посетите?

  јас многу би сакала да одам на островот бора бора, да имам еден прекрасен, relax одмор, и дефинитивно да одам со некој од спротивниот пол.. :)

  [​IMG]
   
  На Anja98 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Anja98

  Anja98 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  553
  Пол:
  Женски
  Аааааааа прекрасно е на бора бора! МИслам не сум била за жал ама од тоа што го слушам и гледам :D Јас би сакала на Хаваи
   

  Прикачени фајлови:

  На Sarah123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.371
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.