1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

однос брат и сестра

Дискусија во 'Канта' започната од nadege, 11 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nadege

  nadege Активен член

  Се зачлени на:
  21 август 2012
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  23
  најдобри пријатели или непријатели ... :^) каков е вашиот однос? кажете се што ви лежи на душа... овој однос знае да биде комплициран обично велат дека сестрите се повеќе за браќата, попустливи гледаат низ прсти.. сакаат повеќе.. како е кај вас? :*
   
 2. Neodlucna-devojka

  Neodlucna-devojka Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
 3. nadege

  nadege Активен член

  Се зачлени на:
  21 август 2012
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  23
  барав но не можев да најдам ваква тема тогаш клуч :$
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.972
  Пол:
  Женски
 5. nadege

  nadege Активен член

  Се зачлени на:
  21 август 2012
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  23
  благодарам ;) :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.