1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

песна за најдобри другарки?

Дискусија во 'Канта' започната од precious.w, 16 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. precious.w

  precious.w Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Барам песна за роденденот на моите најдобри другарки, родени се во разлика од 1 недела па... сакав овој роденден да им биде посебен, најубав.. се е испланирано само уште да најдам песна за најдобри другарки, ве молам помогнете..
  поздрав.. :wasntme: :D
   
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Темата е заклучена бидејќи не развива дискусија. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.