1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

подарок за годишнина

Дискусија во 'Канта' започната од fensy, 5 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fensy

  fensy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  10
  правиме со децкоми една година во сабота сто да му купам да го изненадам дајте ми некоја идеа. благодарам однапредд
  [mod-dupla:worried:uywlnrt][/mod-dupla:worried:uywlnrt]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.